Kurumsal

Kurumsal
Sega Tour; Türkiye'de ve Uluslararası platformda saygınlığını kanıtlamış “ASFA Şirketler Grubu“ bünyesinde kurulmuş olup sektöründeki kalite standartlarını belirleyerek beklentileri yükselten profesyonel grup tarafından tüketici haklarına saygılı ve memnuniyet odaklı olarak yönetilmektedir.
Kime Hizmet Ettiğimizi Çok İyi Biliyoruz
Yılın büyük bir bölümünü yorucu çalışma hayatı, şehir stresi ve daha kaliteli bir yaşam için sürekli şekilde yoğun bir tempo içinde geçiren ve tüm bunlardan sıyrılarak yeni bir yıla hazırlanmak isteyen, yıl arasındaki özel dönemlerde de yaşamı tatille keyiflendiren tatilcilere, günümüz rekabet koşullarında sürdürülebilir ürün ve stratejilere çok büyük yatırımlar yaparak, tüm bu yenilikleri ekipleri ve iş ortaklarıyla paylaşan ayrıca yeni hedeflere açılan yelkenlerin lansmanını ve bilgilendirmelerini yapan, zaman zaman da ortak başarılarını kutlayan kurumsal müşterilerimize ve dolayısı ile günümüz dünyasının en kıymetli unsuru olan zamanı bize emanet eden değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz.
Bu nedenle bakış açımızı “memnuniyet odaklı yatırımlarımızı, kendimizi yenileyerek sürdürmek” olarak belirledik.
İlkelerimiz
  • Sektörel kalite standartlarını belirleyerek beklentileri yükseltmek
  • Memnuniyet odaklı yatırımlarımızı, kendimizi yenileyerek sürdürmek
  • Güvenilir ve yenilikçi bir marka olarak istikrarımızı sürdürmek
Sizinle Büyüyoruz
Değişen dünya ve farklılaşan ihtiyaçlara göre ürettiğimiz tüm yenilikler ve üretimi devam eden tüm ürünlerimizde bize siz yol gösteriyorsunuz ve Sega Tour Sizinle Büyüyor.
Segatour ile güvendesiniz.
Günümüz koşullarında “Zamanın ve Güvenin” önemini çok iyi biliyoruz!
Siz hayalinizdeki Tatil veya Organizasyon için planlamalarınızı yaparken biz gereken tüm önlemleri çoktan almış oluyoruz.
Sega Tour; alanında profesyonel turizm ekipleri tarafından özenle seçilmiş başta üst segment Akdeniz ve Ege resort otelleri olmak üzere Termal oteller, Kayak otelleri, Yakın Bölge - Doğa otelleri, Şehir otelleri, Kıbrıs otelleri ve Yurt dışı otellerin yanı sıra, müşteri memnuniyeti odaklı hazırlanmış tur programları ile Yurt içi - Yurt dışı Kültür Turları ve Gemi Turlarını, en avantajlı kampanya ve fiyatları ile size sunuyor.
Segatour MICE
Sunmuş olduğu güvenilir hizmetlerle, kurumsal müşterilerine, beklentilerinin tam karşılığını veren seyahat ve etkinlik planlama markasıdır. Resmi kuruluşların ve şirketlerin; toplantı, seminer, lansman, konferans, sempozyum ve bilimsel kongre taleplerini, sahip olduğu satın alma gücü, konusunda uzman ve sektörüne son derece hakim ekipleri ile hedefe ulaşan organizasyonlara, en iyi fiyatlar ile dönüştüren Sega Tour mice, kurumsal müşterilerinin güçlü partneri haline gelmiştir.
Segatour Bilet
Uçak seyahatlerinizi kolaylaştırmak, en iyi fiyatlar ile en hızlı ve en güvenilir şekilde rezervasyonlarınızı yapmak için +90 322 45751 06/07 numaralı telefonlardan profesyonel bilet satış departmanımız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır
Firma Bilgileri
 
Ticari Ünvan Asfa Otelcilik Turizm Seyahat Taşımacılık San Ve Tic. Ltd. Şti.
İşletme Belge Ünvanı Segatour (A Grubu Seyehat Acentası)
TURSAB Belge No 3965
Vergi Dairesi ZİYAPAŞA
Vergi No 757 010 63 95
IATA CODE 8821189-6

Sega Turizm

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar SegaTour'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Segatour ile yaşayın.

*Touristica yetkili acentası Segatour, turint servisinin sisteme getirdiği fiyatlardan doğabilecek hatalardan sorumlu değildir.

  © bir Markasıdır.